Zoom-семінар для групи спринту Федерації легкої атлетики України

Zoom-семінар для групи спринту Федерації легкої атлетики України

8 квітня відбувся черговий загальноосвітній антидопінговий семінар для Федерації легкої атлетики України, в якому взяли участь спортсмени та допоміжний персонал групи спринту.

На семінарі лектор докладно розглянув поняття допінгу та його складові, наголосив на необхідності набуття знань у сфері антидопінгу, розповів про Заборонений список 2021 та необхідність вільного вміння ним користуватися. Як і завжди, у черговий раз  учасникам конференції було наголошено про небезпеку використання та вживання БАДів, харчових добавок та будь-яких сумнівних продуктів загалом. Також в лекції піднімалися питання етики й необхідності освіти і був зроблений змістовний огляд доступних освітніх ресурсів, якими може скористуватися кожен бажаючий.

Досить багато уваги було приділено важливим правовим аспектам антидопінгового законодавства – поданню на дозвіл для терапевтичного використання та етапам і нюансам процедури допінг-контролю. Обидва ці пункти є надзвичайно важливими для кар’єри кожного спортсмена, а подання дозволу на терапевтичне використання безпосередньо стосується найголовнішого – здоров’я спортсмена, отже, лектор докладно і змістовно висвітлив обидва питання, наголошуючи на важливих для збереження чистоти спорту моментах.

 

Comments are closed.