Затверджено Стратегію розвитку Національного антидопінгового центру на 2024-2028 роки

Затверджено Стратегію розвитку Національного антидопінгового центру на 2024-2028 роки

Національним антидопінговим центром затверджено Стратегію розвитку НАДЦ на період до 2028 року.

Імплементація та впровадження Стратегії дасть можливість вдосконалити операційне функціонування Національного антидопінгового центру, забезпечити ефективну реалізацію антидопінгової програми в Україні, а також сприяти виконанню центром завдань і функцій, передбачених чинним національним та міжнародним законодавством.

Стратегія розвитку НАДЦ розрахована до 2028 року, передбачає конкретні та цільові заходи в таких напрямках діяльності, як розбудова інституційної спроможності та вдосконалення функціонування, кадрова підготовка штатного персоналу та офіцерів допінг-контролю, цифровізація основних виробничих процесів та підвищення інформаційної безпеки, вдосконалення співпраці зі стейкхолдерами, прозоре та систематичне висвітлення інформації про діяльність НАДЦ.

Стратегію розвитку НАДЦ було розроблено за участю та при допомозі проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який фінансується Урядом Канади.

У березні Стратегія буде публічно презентована стейкхолдерам, спортивній спільноті та суб’єктам сфери фізичної культури і спорту.

Впевнені, що успішна реалізація Стратегії забезпечить як розвиток НАДЦ відповідно до кращих світових практик, так і досягнення визначених цілей для української національної антидопінгової організації.

Змагаймось чесно!

Comments are closed.