Засідання Наглядової ради НАДЦ: Національний антидопінговий центр працює ефективно

Засідання Наглядової ради НАДЦ: Національний антидопінговий центр працює ефективно

24 листопада відбулося засідання Наглядової ради Національного антидопінгового центру. До порядку денного засідання було включено питання щодо результатів практичної діяльності НАДЦ, підготовки ключових документів системи управління центру, а також ініціативи НАДЦ стосовно внесення зміни до національного законодавства, яке регулює антидопінгову роботу.

«Пріоритетом в роботі НАДЦ залишається тестування спортсменів та антидопінгова освіта. Водночас, впродовж останнього часу не меншої уваги потребує обробка результатів, оскільки спостерігаємо позитивну динаміку в порушенні антидопінгових правил», – зазначив Сергій Попик, директор НАДЦ.

Членам Наглядової ради було представлено інформацію про міжнародні заходи НАДЦ, роботу з стейкхолдерами, зокрема про укладення угод про взаємодію в антидопінговій сфері, заходи з розбудови антидопінгової інфраструктури.

Під час засідання йшлося також про пріоритети в роботі центру на найближчий період, зокрема про створення Ради атлетів, заплановані засідання Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії, персональний склад яких було нещодавно затверджено Номінаційним комітетом.

«Наглядова рада позитивно оцінює роботу НАДЦ, оскільки бачимо реальні і вимірні результати практичної діяльності. НАДЦ має повну підтримку з боку Наглядової ради в реалізації національної антидопінгової програми, спрямованої на підготовку та забезпечення участі національної команди України в літніх Олімпійських іграх 2024 р. у Парижі», – наголосив Андрій Чесноков, Голова Наглядової ради, заступник Міністра молоді та спорту України.

Comments are closed.