Загальноосвітній антидопінговий семінар для Федерації велосипедного спорту України

Загальноосвітній антидопінговий семінар для Федерації велосипедного спорту України

Сьогодні відбувся загальноосвітній антидопінговий семінар для спортсменів та допоміжного персоналу спортсменів Федерації велосипедного спорту України. Зустріч була проведена за допомогою платформи Zoom з огляду на карантинні обмеження, але це не стало на заваді змістовній та плідній праці.

На семінарі вже традиційно слухачі були ознайомлені зі структурою та особливостями роботи світової антидопінгової системи, згадали 11 порушень антидопінгових правил і деякі важливі пов’язані з ними аспекти, розглянули процедуру подання дозволу на терапевтичне використання. Також лектор НАДЦУ торкнувся питання безпеки використання харчових добавок, спортивного харчування та БАДів і зробив змістовний огляд Забороненого списку редакції 2021 року та розповів особливості користування ним.

Слід відзначити, що спортсмени та допоміжний персонал спортсменів Федерації велосипедного спорту України долучилися до надзвичайно важливої справи – здобуття всебічної антидопінгової освіти, що в майбутньому, безперечно, сприятиме їхнім перемогам і розвитку чистого спорту не тільки в Україні, але й в усьому світі.

Comments are closed.