Загальноосвітній антидопінговий семінар для Федерації каное України

Загальноосвітній антидопінговий семінар для Федерації каное України

НАДЦУ продовжує серію загальноосвітніх антидопінгових семінарів для представників спортивних федерацій нашої країни. Сьогодні учасниками такого заходу стали спортсмени та допоміжний персонал Федерації каное України.

На семінарі учасники розглянули структуру світових антидопінгових установ, згадали види антидопінгових порушень, обговорили їх наслідки та санкції. Також багато часу було приділено обговоренню нюансів подання заявок на отримання дозволу на терапевтичне використання, розгляду Забороненого списку 2021 та особливостям користування ним. Крім того, спікер НАДЦУ підняв питання щодо використання БАДів та спортивних добавок з огляду на порушення антидопінгових правил.

Також спортсмени і тренери мали можливість поставити додаткові питання про особливості видачі ретроактивного дозволу на терапевтичне використання та правила проходження позазмагальних тестувань.

Загалом семінар відбувся у сприятливій та приязній атмосфері, як і всі інші семінари серії, а отже, посприяв розширенню знань антидопінгового законодавства для учасників.

 

Comments are closed.