Загальноосвітній антидопінговий онлайн-семінар для Спортивної федерації незрячих України

Загальноосвітній антидопінговий онлайн-семінар для Спортивної федерації незрячих України

Вчора, 30 вересня, НАДЦУ провів загальноосвітній антидопінговий семінар для штатної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору. Семінар відбувся із залученням платформи Zoom, а учасниками його стали спортсмени та допоміжний персонал спортсменів.

Слухачі були ознайомлені зі структурою та особливостями роботи світової антидопінгової системи, докладно розглянули 11 порушень антидопінгових правил і шляхи уникнення цих порушень, розглянули процедуру подання дозволу на терапевтичне використання. Серед обговорюваних тем були також питання безпеки використання харчових добавок, огляд Забороненого списку 2021 року і особливостей користування ним, а також розбір всіх етапів процедури тестування. Лекторка НАДЦУ також не оминула своєю увагою освітні та довідкові ресурси, створені для поширення антидопінгових знань та захисту чистого спорту.

Наприкінці лекції відбулася дискусія, яка показала зацікавленість учасників у викладеній інформації, тож сподіваємося на подальшу співпрацю задля поглиблення обізнаності спортсменів та їхнього допоміжного персоналу й створення безпечного спортивного середовища.

Comments are closed.