Загальноосвітні антидопінгові семінари для Федерації хокею України

Загальноосвітні антидопінгові семінари для Федерації хокею України

Знання є основою будь-якого успіху, підвалиною для будь-якого досягнення. Наполеглива праця і розширення світогляду – це шлях, який з майже стовідсотковим результатом приведе до вершини. Ми можемо впевнено стверджувати, що однією з підвалин особистого успіху в спортивному середовищі є антидопінгові знання, адже жоден атлет не повинен забувати про чесність і чистоту, а отже, має постійно поглиблювати свої знання, щоб жодним чином не порушувати правила.

І знову продовжується співпраця Національного антидопінгового центру України (НАДЦ) з Федерацією хокею України (ФХУ). 11 і 12 жовтня співробітниками Центру було проведено два загальноосвітніх антидопінгових семінари (у м. Київ та м. Бровари) для спортсменів команд – учасників чемпіонату України з хокею з шайбою серед чоловіків ХК «Сокіл» та «Білий Барс». Загалом в освітніх заходах взяли участь понад 50 спортсменів.

Учасники семінару розглянули такі важливі теми:

  • організація антидопінгової діяльності;
  • відповідальність спортсменів і 11 порушень антидопінгових правил;
  • права спортсменів;
  • питання вживання харчових добавок;
  • закріпленню викладеного матеріалу за допомогою наочних прикладів та опитувань.

Слід відзначити активну роботу всіх без винятку спортсменів, що засвідчила їхню зацікавленість та прагнення до набуття необхідних антидопінгових знань. Відповіді на питання, активне обговорення найактуальніших проблем, увага і залученість – ось що якнайкраще може охарактеризувати атмосферу проведених зустрічей. НАДЦ висловлює сподівання, що наступні заплановані разом з ФХУ заходи відбудуться не менш результативно та надихаюче.

 

Comments are closed.