Заборонений список 2021

Заборонений список 2021

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) опублікувало Заборонений список 2021 та Перелік основних змін в Забороненому списку 2021. Із англійською версією Забороненого списку 2021 ви можете ознайомитись на сайті ВАДА, а з українською версією Переліку основних змін в Забороненому списку 2021 за посиланням. Українська версія Забороненого списку 2021 з’явиться незабаром.

Заборонений список 2021 був перероблений з метою поліпшення навігації і зручності використання для спортсменів та їх персоналу, затверджений Виконавчим комітетом ВАДА на засіданні 14-15 вересня 2020 року і набуває чинності з 1 січня 2021 року. Список є одним з Міжнародних стандартів, які є обов’язковими для всіх підписантів Всесвітнього антидопінгового кодексу. Він вказує, які речовини і методи є забороненими як під час, так і поза змаганнями, а також речовини, заборонені в певних видах спорту.

Генеральний директор агентства Олів’є Нігглі прокоментував публікацію списку:

«Щорічно Заборонений список проходить консультації за участю кваліфікованих експертів в області хімії, ендокринології, гематології та фармакології. Це допомагає підтримувати спортивний дух та рівні умови для чистих спортсменів шляхом забезпечення своєчасного розгляду будь-яких речовин та методів, які можуть покращити спортивний результат або бути шкідливими для здоров’я спортсменів.»

Comments are closed.