Взаємодія НАДЦ і Міністерства молоді та спорту України з антидопінгової діяльності посилюється

Взаємодія НАДЦ і Міністерства молоді та спорту України з антидопінгової діяльності посилюється

17 жовтня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч державних тренерів, тренерів та начальників штатних команд з олімпійських видів спорту з керівництвом і провідними фахівцями Національного антидопінгового центру.

«Ми презентуємо вам теперішній стан і перспективні проекти антидопінгової роботи, яка в повній мірі підпорядкована захисту прав та інтересів українського спортсмена. Запорукою успіху в боротьбі за спорт без допінгу, в боротьбі за чистий спорт є тісна взаємодія та ефективна співпраця Національного антидопінгового центру з керівництвом і спеціалістами Міністерства молоді і спорту, які опікуються підготовкою спортсменів та забезпеченням національних команд», – зазначив Сергій Попик, директор НАДЦ.

У ході зустріч досягнуто домовленості про організацію і проведення спільних антидопінгових освітніх заходів, вдосконалення інфраструктури, необхідної для облаштування пунктів допінг-контролю, зручних як для спортсменів, так і для офіцерів допінг-контролю.

Було обговорено також питання щодо необхідності укладення угод і меморандумів про співпрацю між НАДЦ та національними спортивними федераціями, які передбачатимуть підготовку антидопінгових програм, обмін інформацією, проведення навчально-освітніх заходів, призначення в рамках федерацій і спортивних товариств уповноважених за антидопінгову роботу та антидопінгову освіту.

«Міністерство молоді та спорту України не тільки зацікавлене в налагодженні та реалізації ефективної антидопінгової діяльності в нашій країні, а й створює для цього всі необхідні умови. Наша мета – чистий спорт, в якому право кожного спортсмена на чесні змагання має бути захищене», – наголосив Андрій Чесноков, заступник Міністра молоді та спорту України.

У рамках підготовки до літніх Олімпійських ігор 2024 р. у Парижі НАДЦ посилюватиме взаємодію як з Міністерством молоді та спорту України, так і з Національним олімпійським комітетом України.

Comments are closed.