Виїзний загальноосвітній семінар для національної збірної команди України з хокею на траві до чемпіонату Європи серед юніорок

Виїзний загальноосвітній семінар для національної збірної команди України з хокею на траві до чемпіонату Європи серед юніорок

Другий день тривають освітні заходи, що проводяться НАДЦУ для Федерації хокею на траві України. Сьогодні, 9 липня, слухачами лекції стали спортсменки національної збірної України.

Семінар був присвячений найважливішим аспектам антидопінгового законодавства з огляду на участь у міжнародному заході – чемпіонаті Європи з хокею на траві серед юніорок, що незабаром відбудеться у Хорватії. Учасники семінару приділили особливу увагу розгляду основних порушень антидопінгових правил та знанням, які можуть їм запобігти, торкнулися питань безпеки у вживанні ліків та харчових добавок, окремо розглянули поняття принципу об’єктивної відповідальності та обговорили важливість розуміння цього поняття. Лектор НАДЦУ ознайомив спортсменок із процедурою тестування, пояснив права та обов’язки кожного учасника цієї процедури, пояснив важливість вміння користуватися Забороненим списком та продемонстрував принципи роботи з ним. Також учасниці збірної дізналися, як саме вони можуть продовжити свою антидопінгову освіту та якими ресурсами зможуть скористатися для цього.

Під час проведення семінару учасниці проходили тестування, активно долучалися до обговорень і відповідали на питання. За результатами лекції спортсменки отримали сертифікат про проходження курсу антидопінгової освіти.

Варто відзначити, що за минулі два дні обидва заходи (як очний, так і онлайновий), присвячені антидопінговій освіті, продемонстрували надзвичайну зацікавленість і високі результати представників Федерації хокею на траві України. Можна з упевненістю стверджувати, що спільна робота Центру та Федерації задля збереження, розвитку та просування чистого спорту, є цілком успішною.

Comments are closed.