Виїзний антидопінговий семінар для Федерації велосипедного спорту України. Загальноосвітня лекція для допоміжного персоналу спортсмена

Виїзний антидопінговий семінар для Федерації велосипедного спорту України. Загальноосвітня лекція для допоміжного персоналу спортсмена

Сьогодні відбувся виїзний загальноосвітній антидопінговий семінар для допоміжного персоналу спортсменів Федерації велосипедного спорту України. Зустріч була проведена на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Сьогоднішній семінар продовжив змістовну та плідну співпрацю Федерації і НАДЦУ, яка, безперечно, сприяє поглибленню знань, вже набутих на попередніх освітніх заходах.

На вступній частині семінару слухачі були ознайомлені зі структурою та особливостями роботи світової антидопінгової системи та з тим, які саме антидопінгові та спортивні організації мають і здійснюють повноваження щодо спортсменів, обговорили значення і функції Всесвітнього антидопінгового кодексу, згадали 11 порушень антидопінгових правил і важливі аспекти, пов’язані з ними.

Наступна частина лекції була присвячена таким важливим питанням: Заборонений список 2021 та особливості користування ним; кроки, які мають бути зроблені для перевірки безпеки лікарських засобів; процедура подання на дозвіл для терапевтичного використання; особливості та ризики використання харчових добавок для спортсмена.

Далі лекторка прискіпливо розглянула особливості перебігу процедури тестування спортсменів, перелічила права та обов’язки кожного учасника процедури та пояснила, які важливі речі слід знати, щоб уникнути порушень.

Заключна частина лекції становила собою короткий огляд доступних і надзвичайно важливих джерел антидопінгової освіти, до розробки та розвитку яких також причетний і Національний антидопінговий центр України.

Наостанок було проведено тестування за темами проведеної лекції, високі результати якого засвідчили глибоке розуміння обговорюваних питань. Також усі учасники отримали добірку важливої антидопінгової літератури, а автори найкращих відповідей за підсумками тестування були нагороджені приємними подарунками.

Comments are closed.