Всесвітня конференція з питань допінгу у спорті

Всесвітня конференція з питань допінгу у спорті

З 5 по 7 листопада 2019 року в місті Катовіце, Польща, проходить Всесвітня конференція з питань допінгу у спорті. Основною метою роботи конференції є обговорення та затвердження нових антидопінгових нормативних актів, в першу чергу Всесвітнього антидопінгового Кодексу 2021, який є основним документом, що визначає подальшу стратегію боротьби із допінгом у світі.

Крім того, Конференція є унікальним майданчиком для спілкування антидопінгової спільноти, обміну досвідом, обговорення та визначення подальших напрямків розвитку та співробітництва.

В перший день роботи конференції делегація з України зустрілась з керівництвом ВАДА. З боку ВАДА у зустрічі взяли участь Директор ВАДА з питань зв’язків з НАДО Том Мей, Директор Європейського офісу ВАДА Себастіан Жилло,  радник ВАДА з питань зв’язків з урядами Рене Бушар та старший керівник відділу зв’язків з НАДО Флоранс Лефебр-Ранжеон. З боку України були присутні заступник Міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту Наталія Радчук та делегація Національного антидопінгового центру під головуванням Івана Курліщука.

Протягом зустрічі були обговорено співробітництво уряду України та ВАДА. Пан Шумілін запевнив представників ВАДА, що питання боротьби із допінгом є одним із пріоритетних в подальшій роботі Міністерства.

Comments are closed.