Вітаємо!

Вітаємо!

Фото прес-служби Міністерства молоді та спорту України

Щиро вітаємо директора Національного антидопінгового центру України Івана Михайловича Курліщука із нагородженням орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

І. М.  Курліщук був відзначений Президентом України за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Нагородження відбулося 3 червня 2021 року у приміщенні Міністерства молоді та спорту на засіданні Наглядової ради антидопінгового контролю. Орден вручив Міністр молоді та спорту України В. М. Гутцайт, який привітав керівника НАДЦУ з високою нагородою, відзначивши наполегливу багаторічну працю, й висловив сподівання на подальшу плідну діяльність на користь вітчизняного спорту.

У своїй промові Іван Михайлович подякував за високу оцінку своєї діяльності і відмітив також наполегливу роботу співробітників центру задля досягнення успіхів у боротьбі з допінгом у державі, згадав велику відповідальність такої роботи і висловив сподівання, що подальша наполеглива праця задля досягнення поставлених цілей у майбутньому принесе свої результати.

Comments are closed.