Відновлення тестування спортсменів в Україні

Відновлення тестування спортсменів в Україні

Попри наявні надскладні умови, в яких зараз знаходиться Україна, Національний антидопінговий центр не зупиняє своєї роботи, поступово відновлюючи та посилюючі різноманітні напрямки своєї діяльності. Певну частину зобов’язань НАДЦ взяли на себе закордонні колеги, долучившись до тестування спортсменів, які зараз перебувають та тренуються за кордоном, що наразі є величезною допомогою та підтримкою. Так, наприклад, Польське антидопінгове агентство планує здійснити відбір та аналіз 100 проб безкоштовно.Але вже починаючи з 17 квітня поточного року відбулося часткове відновлення тестування спортсменів і в межах нашої країни.

Процес є доступним лише на територіях, які не потерпають від активних бойових дій, з обмеженнями, зумовленими воєнним станом і поточною оперативною обстановкою, проте навіть такий крок є важливим для глобальної справи боротьби з допінгом у спорті.

Також, користуючись слушною нагодою, НАДЦ нагадує спортсменам про необхідність вчасного оновлення даних у програмі ADAMSі/або в додатку ATHLETE CENTRAL, що є доступним усім для вільного завантаження на Play Market. Пам’ятку щодо користування програмою ADAMS ви зможете знайти на сайті НАДЦ за посиланням , а відомості щодо правильного подання інформації про місцезнаходження – за посиланням. Крім того, НАДЦ настійно рекомендує спортсменам (особливо тим, хто входить до реєстраційного пулу тестування) пройти навчальний курс «Інформація про місцезнаходження (УКРАЇНСЬКА)», доступний на освітній платформі ADEL.

Comments are closed.