ВАДА оприлюднило Інструкцію з тестування для антидопінгових організацій у зв’язку зі вторгненням Росії в Україну

ВАДА оприлюднило Інструкцію з тестування для антидопінгових організацій у зв’язку зі вторгненням Росії в Україну

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) приголомшене вторгненням Росії в Україну та нищівною війною, яка триває.

Президент ВАДА Вітольд Банка повідомив: «ВАДА стежить за жахливою ситуацією в Україні, яка змінюється щодня. Ми постійно контактуємо з нашими колегами з Національного антидопінгового центру України (НАДЦ), який тимчасово призупинив свою діяльність. Безпека наших колег з НАДЦ, а також усіх українських спортсменів та інших громадян знаходиться на першому місці. Ми засуджуємо цей акт агресії з боку Росії та солідарні з народом України в ці найважчі та небезпечні часи».

Щоб максимально зберегти цілісність глобальної антидопінгової системи з огляду на поточні обставини, ВАДА видало Інструкцію з тестування для антидопінгових організацій (AДО) з конкретними вказівками та порадами щодо антидопінгової діяльності в Україні, Росії та Білорусі.

Генеральний директор ВАДА Олів’є Нігглі сказав: «Як до світового лідеру з антидопінгової діяльності, до ВАДА звернулись зацікавлені сторони, які шукали роз’яснень щодо проведення тестувань спортсменів та інших аспектів роботи антидопінгової системи в Україні, Росії та Білорусі. У цій Інструкції з тестування наголошується, що безпека для всіх є нашою першочерговою турботою та надано вказівки щодо мінімізації збоїв у роботі системи».

ВАДА продовжить стежити за розвитком подій в Україні та оновлюватиме цей посібник за необхідності в міру розвитку ситуації.

Посилання на джерело – https://www.wada-ama.org/en/news/wada-issues-testing-guidance-anti-doping-organizations-following-russias-invasion-ukraine

Comments are closed.