ВАДА оголошує конкурс заявок на грантову програму досліджень у галузі соціальних наук на 2024 рік

ВАДА оголошує конкурс заявок на грантову програму досліджень у галузі соціальних наук на 2024 рік

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) оголошує конкурс заявок на отримання грантів для проведення досліджень у галузі соціальних наук у 2024 році.

Координацію досліджень в галузі соціальних наук у сфері боротьби з допінгом здійснює Комітет з питань освіти ВАДА, який працює за цим напрямком спільно з Експертно-консультативною групою ВАДА з питань соціальних досліджень (SSREAG).

Повний огляд Грантової програми та процесу подання заявок можна знайти в документі “Огляд та інструкції для заявників”. В той же час ВАДА звертає увагу потенційних заявників на наступні ключові зміни у Грантовій програмі 2024 року:

  • Трирівнева структура інвестицій зберігається, однак буде лише один крайній термін подачі заявок. Цього року не буде етапу “Висловлення зацікавленості” для заявок першого та другого рівнів.
  • Існують визначені пріоритети дослідження, які становлять інтерес для ВАДА. Ці пріоритети були затверджені Освітнім комітетом ВАДА і повністю описані в документі “Огляд і керівництво для заявників”. Також можна подавати заявки поза цими пріоритетами з обґрунтуванням.

Комітет з питань освіти розгляне рекомендації від SSREAG у лютому 2024 року, після чого у березні 2024 року звернеться за офіційним схваленням до Виконавчого комітету ВАДА; після цього про рішення будуть повідомлені заявники.

Як подати заявку

Заявки просять подавати через платформу WADAGrants Агентства до 20 листопада 2023 року (12:00 за Гринвічем).

Для отримання додаткової інформації про грантову програму 2024 року, будь ласка, зверніться до розділу “Огляд та інструкції для заявників та поширені запитання” на платформі WADAGrants; та/або зверніться до відділу освіти Агентства за адресою: ssr@wada-ama.org.

Comments are closed.