Увага! Небезпечні харчові добавки!

Увага! Небезпечні харчові добавки!

На трьох відомих виробників харчових добавок в США відкрито кримінальні провадження.
За повідомленням Антидопінгового агентства Сполучених Штатів, в 2015 році в пред-тренувальних комплексах Jack3D та OxyElite Pro компанії USPLabs було виявлено метилгексанамін – при цьому на етикетці була вказана «олія герані»; крім того, регулярне вживання OxyElite Pro призводило до серйозних захворювань печінки. Керівництво компанії вимагало від китайського постачальника підробки сертифікатів речовин, в яких би зазначалося, що метилгексанамін є «порошоком квіток герані». Через високу популярність зазначених комплексів серед спортсменів, велика кількість позитивних результатів аналізів була пов’язана з їх використанням.
Інший виробник – Enhanced Athlete звинувачений в додаванні до харчових добавок селективних модуляторів андрогенних рецепторів – SARM-ів. Крім того, в деяких харчових добавках виявлено вміст токсичного динітрофенолу.
В березні 2019 року власників компанії Blackstone labs було звинувачено в продажу біологічно-активних добавок, які містили диметазин, диметилбутиламін та SARM-и. Власники знали, що їх продукція є нелегальною та створили підставні компанії для виробництва та збуту продукції.
Таким чином, Національний антидопінговий центр ще раз наголошує на небезпеці вживання харчових добавок навіть відомих виробників.
Comments are closed.