Участь в роботі Виконкому НОК

Участь в роботі Виконкому НОК

На останньому засіданні Виконавчого комітету НОК, в якому прийняли участь представники Національного антидопінгового центру, був розглянутий цілий ряд питань, які стосувались проблем допінгу.
Напередодні вступу в дію нової версії Всесвітнього антидопінгового кодексу надзвичайно важливим є прийняття нового Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті», до розробки якого були залучені представники Міністерства спорту, фінансів, освіти, охорони здоров’я, Верховної Ради, Національного олімпійського комітету, спортивних федерацій, а також співробітники НАДЦ та Всесвітнього антидопінгового агентства. Учасники засідання, проаналізувавши Закон, внесли ряд пропозицій, які було направлено до Міністерства молоді та спорту та Верховної Ради України.
Був заслуханий звіт Медичної комісії НОК, в роботі якої також бере участь НАДЦ, в першу чергу у сфері превентивної роботи, спрямованої на аналіз причин несприятливих результатів аналізу із наступною розробкою програми запобігання поширення допінгу, а також на допомогу спортсменам в отриманні Дозволу на терапевтичне використання.
Під час засідання Виконкому були узгоджені та затверджені Антидопінгові правила олімпійського руху України.

Comments are closed.