У Страсбурзі відбулися чергові засідання T-DO та CAHAMA

У Страсбурзі відбулися чергові засідання T-DO та CAHAMA

Представники національного антидопінгового центру взяли участь у 44 засіданні спеціального комітету Ради Європи зі співробітництва з ВАДА (САНАМА) та 49 засіданні моніторингової групи антидопінгової конценції РЄ (Т-DO).
Операційний директор ВАДА Фредерік Донзе представив комітету CAHAMA питання порядку денного засідань Виконкому  та Ради Засновників ВАДА, які відбудуться 15 листопада в Баку, зокрема: звіт щодо розвитку антидопінгової діяльності в світі за останні роки, фінансовий звіт та планування бюджету ВАДА на наступні 5 років, питання відповідності кодексу (пропозиції спеціального комітету), стан підготовки нової редакції кодексу 2021 року та розробки міжнародних стандартів з освіти та з обробки результатів, проекти змін поточних стандартів, ряду технічних документів тощо.
Сторони обговорили доповідь робочої з питань розробки принципів належного управління ВАДА, процедурні питання виборів наступного президента та віце-президента ВАДА, які відбудуться у наступному році.

Моніторингова група обговорила та затвердила звіти щодо оціночних візитів в Литву, Азербайджан та Болгарію, які відбулися в поточному році. Робочі  групи з питань освіти, юридичних питань, науки та питань відповідності представили відповідні звіти за передній період. Польська делегація представила детальний аналіз статистичних даних країн учасниць за 2016 рік.

Під час круглого столу українська делегація проінформувала учасників про останні досягнення в Україні у сфері боротьби з допінгом, зокрема, про збільшення фінансування національної антидопінгової програми та відповідне розширення програми тестувань, збільшення кількості освітніх заходів, що реалізуються центром за підтримки НОК України та Мінмолодьспорту, стан оновлення нормативно правової бази.

Comments are closed.