Сумісний вебінар НАДЦ, НОК та Мінмолодьспорту

Сумісний вебінар НАДЦ, НОК та Мінмолодьспорту

«Malum nullum est sine aliquo bon» – «Немає поганого без доброго», як казали в Стародавньому Римі.

Завдяки можливості проведення он-лайн вебінарів, Національний антидопінговий центр, Національний олімпійський комітет та Міністерство молоді та спорту України провело наймасовішу антидопінгову подію в Україні – семінар для спортсменів, в якому взяло учать понад 350 учасників.

Метою проведення семінару було інформування провідних атлетів України про оновлення, які чекають світову антидопінгову програму з 1 січня 2021 року. На відміну від попередніх років, коли набував чинності лише один міжнародний стандарт – а саме Заборонений список, з початку наступного року почне діяти нова версія Всесвітнього антидопінгового Кодексу.

Захід відкрили Президент НОК, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, заступник Міністра молоді та спорту, призерка Кубків та Чемпіонатів світу з біатлону Ніна Лемеш та директор Національного антидопінгового центру Іван Курліщук.

Під час вебінару співробітниками Національного антидопінгового центру Ярославом Кручеком та Олександром Ткачуком було прочитано п’ять окремих лекцій «Всесвітній антидопінговий Кодекс 2021», «Заборонений список 2021», «Подання інформації про місцезнаходження», «Небезпека спортивного харчування» та «Дозвіл на терапевтичне використання».

В рамках першої лекцій детально було розглянуто Акт про антидопінгові права спортсменів, де коротко висвітлено всі права, зазначені в окремих нормативних документах Всесвітнього антидопінгового агентства.

Після кожного семінару лекторам був заданий ряд питань, в першу чергу стосовно Всесвітньго антидопінгового кодексу 2021 та спортивного харчування.

Comments are closed.