Створено Апеляційну антидопінгову комісію

Створено Апеляційну антидопінгову комісію

24 жовтня 2023 р. відбулося засідання Номінаційного комітету Національного антидопінгового центру, в ході якого, відповідно до Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті», створено Апеляційну антидопінгову комісію.

Номінаційний комітет призначив також нових членів Апеляційної антидопінгової комісії, до складу якої ввійшли правознавці, фахівці з спорту та медицини, зокрема Валерій Борзов, Ганна Гніздовська, Анжела Дяченко, Олександр Єфімов, Дмитро Кірпулянський, Аліна Рибалко.

«Створення Апеляційної антидопінгової комісії – важливий етап в організації антидопінгової діяльності в нашій країні. З призначенням Номінаційним комітетом персонального складу ААК завершено формування національної антидопінгової інфраструктури», – зазначив директор НАДЦ Сергій Попик.

Вітаємо українську спортивну спільноту з створенням незалежного апеляційного антидопінгового органу, а членам комісії бажаємо успіхів у роботі!

Comments are closed.