Співробітництво НАДЦ з національними спортивними федераціями поглиблюється

Співробітництво НАДЦ з національними спортивними федераціями поглиблюється

21 грудня НАДЦ підписав окремі угоди про співробітництво в антидопінговій сфері з Асоціацією спортивної боротьби України та Українською федерацією фігурного катання на ковзанах.

Сторони домовилися шляхом об’єднання своїх зусиль спільно взаємодіяти з метою профілактики та запобігання застосування допінгу в спорті.

«Ми високо цінуємо налаштованість керівників Асоціації спортивної боротьби України та Української федерації фігурного катання на ковзанах взаємодіяти в антидопінговій роботі. Розробка та затвердження цими авторитетними і провідними в українському спорті організаціями власних антидопінгових програм, призначення уповноважених з антидопінгової роботи, регулярне проведення освітніх антидопінгових заходів, обмін інформацією – забезпечать створення умов, необхідних для високих результатів і перемог  українських борців і фігуристів», – наголосив директор НАДЦ Сергій Попик.

С.Попик поінформував Даніля Амірханова, Президента Української федерації фігурного катання на ковзанах, Едуарда Прощука, Першого Віце-президента Асоціації спортивної боротьби України, а також представників НОК України про першочергові заходи НАДЦ в антидопінговій роботі, розбудову національної антидопінгової інфраструктури, взаємодію з міжнародними спортивними і антидопінговими організаціями.

Церемонія підписання угод відбулася в Олімпійському домі.

Comments are closed.