Серія практичних воркшопів для майбутніх учасників XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні в різних видах спорту

Серія практичних воркшопів для майбутніх учасників XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні в різних видах спорту

Друга половина грудня минулого року для відділу освіти НАДЦ ознаменувалася низкою практичних воркшопів, проведених для декількох спортивних федерацій України за допомогою платформи Zoom. 25 грудня відбувся семінар для представників Федерації лижного спорту та шорт-треку, 27.12.21 — для Федерації біатлону, 28.12.21 — для Федерації бобслею та скелетону й 30.12.21 — для Федерації санного спорту. Заходи проводилися для майбутніх учасників XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні й залучили близько 85 осіб. Слід зазначити, що згадувана серія воркшопів була здійснена в межах концепції «спочатку – освіта», яка наполягає на першочерговості освітніх заходів для збереження чистого спорту.

Основний акцент у проведених семінарах був зроблений на особливостях вимог майбутньої Олімпіади. Учасники докладно розглянули антидопінгову програму XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні, визначили ключові дати Олімпіади й антидопінгових заходів до та під час Ігор, ознайомилися з вимогами до інформації про місцезнаходження на Іграх. Значна увага була приділена покроковому огляду основних етапів процесу допінг-контролю та процесу подання заявок на терапевтичне використання й підтвердження вже наявних дозволів. Також слухачі були ознайомлені з політикою щодо ін’єкцій на XXIV зимових Олімпійських іграх, з правилами ввезення/вивезення та зберігання необхідних медичних засобів на Іграх і вимогами до ОДК та пунктів допінг-контролю з огляду на протипандемічні заходи.

Крім важливої суто для зимових Олімпійських ігор інформації слухачі також долучилися до огляду й обговорення змін у Забороненому списку 2022 і згадали найважливіші для кожного учасника команди джерела додаткової інформації (ADEL, Instagram, Facebook НАДЦ тощо).

Наприкінці кожного воркшопу слухачі долучалися до жвавого обговорення й мали можливість поставити уточнюючі запитання лектору. Також були проведені тестування, які продемонстрували високий рівень засвоєння матеріалу кожної з груп учасників і виявили їхню зацікавленість.

НАДЦ висловлює сподівання на подальшу співпрацю з федераціями зимових видів спорту України і бажає успіхів учасникам Олімпійських ігор у Пекіні.

 

Comments are closed.