Семінар для параолімпійців

Семінар для параолімпійців

На запрошення президента Спортивної федерації незрячих України, в.о. начальника організаційно-спортивного відділу Українського центру «Інваспорт» пані Любові Жильцової і начальника Рівненського регіонального центру «Інваспорт» пана Андрія  Демчука співробітником Національного антидопінгового центру було проведено семінар «Антидопінговий контроль в спорті: виклики і перспективи». Семінар прослухало біля 70 спортсменів з особливими потребами, лікарів, тренерів та членів їх команд. Протягом семінару було коротко розглянуто історію боротьби із допінгом, зосереджено увагу на складності поняття «Допінг», переглянуті основні групи Заборонених речовин та змін, які матимуть в Забороненому списку 2020, отримання Дозволу на терапевтичне  використання та покроковий процес допінг-контролю.

Розлога дискусія, яка стосувалась в першу чергу отримання дозволів на терапевтичне використання та специфіки медичної підтримки спортсменів про неабияку зацікавленість аудиторії.

Під час другої частини заходу серед учасників семінару було проведено вікторину «Грай чесно!», що дозволило закріпити викладений матеріал.

Наприкінці семінару учасникам були видані сертифікати про участь в семінарі.

Окрему подяку колектив Національного антидопінгового центру хоче висловити панові Миколі Колтакову за сприяння та підтримку проведенню цього антидопінгового заходу.

Comments are closed.