РОЗШИРЕНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ “АНТИДОПІНГОВИЙ КОНТРОЛЬ В СПОРТІ: ПОТОЧНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

РОЗШИРЕНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ “АНТИДОПІНГОВИЙ КОНТРОЛЬ В СПОРТІ: ПОТОЧНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Одним з найголовніших трендів під час Всесвітньої конференції ВАДА в Катовіце, яке пройшло в листопаді минулого року, було посилення ролі освітніх програм у боротьбі із допінгом. Всі учасники конференції погодились із тим, що розширення антидопінгових освітніх заходів призводить до зменшення кількості порушень антидопінгових правил, а отже повинно стати одним з пріоритетних напрямків роботи антидопінгових організацій у всьому світі.

Національний антидопінговий центр не стоїть осторонь від світових тенденцій і активно продовжує проведення семінарів, і навіть умови карантину не стають на заваді цій меті.

Особливо приємно відзначити неабияку підтримку нашої політики та зацікавленість в підвищенні рівню інформованості спортсменів керівництва Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», а саме його начальника Скугаревої Оксани Анатоліївни та президента Спортивної федерація незрячих України Любові Василівни Жильцової.

Сьогодні, 22 квітня був проведений розширений семінар на тему “Антидопінговий контроль в спорті: поточний стан та перспективи”.

Семінар складався з лекцій, які стосувались різних аспектів боротьби із допінгом, а саме історичних передумов, нормативно-правових основ, детального аналізу Забороненого списку 2020 та побічної дії Заборонених речовин, покрокового розгляду процесу допінг-контролю та висвітлення змін у новій версії Всесвітнього антидопінгового Кодексу, який набуде чинності в 2021 році.

Наприкінці блоку лекцій учасники семінару задали ряд питань, які стосувались використання харчових добавок, специфіки отримання дозволу на терапевтичне використання та нюансів подання інформації про місцезнаходження.

 

Національний антидопінговий центр висловлює подяку організаторам семінару, зокрема тренеру штатної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору Миколі Колтакову.

 

Ми закликаємо керівництво всіх федерацій долучатися до проведення таких семінарів серед членів федерацій. Для цього лише слід заповнити форму за посиланням:

https://nadc.org.ua/antydopingova-diyalnist/osvita/zapyt-na-provedennya-seminaru/

 

Comments are closed.