Розпочато підготовку Стратегії розвитку НАДЦ до 2028 р.

Розпочато підготовку Стратегії розвитку НАДЦ до 2028 р.

Національний антидопінговий центр за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який фінансується урядом Канади, розпочав розробку Стратегії розвитку НАДЦ до 2028 року.

21-22 листопада проведено стратегічні сесії з підготовки документу, до участі в яких були залучені співробітники НАДЦ і Міністерства молоді та спорту України.

Стратегія розвитку НАДЦ розробляється на основі міжнародно прийнятої методології стратегічного планування та моніторингу, зорієнтованого на досягнення результатів шляхом розв’язання нагальних проблем чи проблем бенефіціарів (RBM).

За підсумками роботи над документом будуть визначені довгострокові стратегічні цілі та першочергові операційні завдання, а також завдання і заходи, необхідні для їх досягнення.

Стратегія в повній мірі враховуватиме вимоги як Всесвітнього антидопінгового кодексу та Міжнародних стандартів ВАДА, так і положення національного законодавства, яке регулює боротьбу з допінгом.

Підготовка Стратегії розвитку НАДЦ на період до 2028 р. є важливим кроком у розбудові антидопінгової організації України, яка демонструє готовність та зобов’язання досягти високих стандартів антидопінгової діяльності.

Вдячні усім учасникам за ентузіазм, професіоналізм та вагомий внесок у цей стратегічний процес.

Comments are closed.