Приєднуйтесь до Всесвітнього антидопінгового агентства і ставайте частиною найбільшої у світі команди за чистий спорт!

Приєднуйтесь до Всесвітнього антидопінгового агентства і ставайте частиною найбільшої у світі команди за чистий спорт!

ВАДА нагадує, що Play True Day 2023 буде відзначатися 14 квітня 2023 року, і запрошує світову антидопінгову спільноту взяти участь у цій кампанії.

У рамках цьогорічного заходу Play True Day ми запрошуємо спортсменів, національні та регіональні антидопінгові організації, спортивні федерації, уряди, організаторів великих спортивних заходів та інші антидопінгові зацікавлені сторони з усього світу заявити про свою підтримку та приєднатися до ВАДА у створенні найбільшої у світі команди, яка грає за чистий спорт. #OnePlayTrueTeam.

Кампанія розрахована на всіх, хто робить свій внесок у розвиток чистого спорту. Відповідно, #OnePlayTrueTeam може бути вашою спортивною командою або людьми з вашого оточення, наприклад, тренерами, лікарями, родиною, а також вашими колегами, друзями тощо. Іншими словами, ваша #OnePlayTrueTeam може складатися з усіх, хто підтримує вас і надихає грати чесно.

Покажіть нам свою #OnePlayTrueTeam 14 квітня!

Щоб залучити якомога більше бажаючих, ВАДА створило фірмові візуальні матеріали (доступні англійською, французькою та іспанською мовами), які учасники можуть використовувати та ділитися власними фото та відео з хештегом #OnePlayTrueTeam.

Вони включають в себе:

  • Фірмові рамки, які можна накладати на фото- чи відео повідомлення.
  • Емблеми #OnePlayTrueTeam, які можна роздрукувати або використовувати в цифровому вигляді для різних платформ соціальних мереж.
  • Фільтри зображень профілю для приватних осіб, які можна накладати на фото особи в соціальних мережах, щоб показати, що він/вона є частиною #OnePlayTrueTeam
  • Іконки профілю для соціальних мереж організацій, які можуть замінити зображення профілю на день, щоб продемонструвати, що вони є частиною #OnePlayTrueTeam
  • Різноманітні GIF-файли, які можна буде використовувати в Instagram. Їх можна знайти в пошуку ресурсів для історій за тегами «WADA» або «Play True».
  • Простий у використанні онлайн фоторедактор, який допоможе редагувати ваші фото та відео і додавати до них елементи з символікою Play True Day.

Учасникам також пропонується:

  • Проявити творчість, створити персоналізовані візуальні ефекти #OnePlayTrueTeam, які вказуватимуть на особливості їхньої конкретної країни, мови та/або виду спорту.
  • Використовувати хештеги #OnePlayTrueTeam, #PlayTrue та #PlayTrueDay напередодні та в день проведення кампанії, щоб розширити охоплення та вплив кампанії в соціальних мережах.

Слідкуйте за кампанією в режимі реального часу на нашій спеціальній сторінці в соціальних мережах Play True Day на сайті ВАДА, де буде створено найбільше у світі спільне фото тих, хто грає за чистий спорт!

Про Play True Day

З 2014 року ВАДА запрошує спортсменів, національні та регіональні антидопінгові організації, спортивні федерації, уряди та організаторів великих спортивних заходів приєднатися до цифрової кампанії Агентства з нагоди святкування «Play True Day».

«Play True Day» – це день, який традиційно присвячений підвищенню обізнаності про важливість чистого спорту серед спортсменів, громадськості та всіх інших людей пов’язаних зі спортом.

Започаткували Play True Day під час освітньої конференції, організована ВАДА у 2013 році, в якій взяли участь 17 країн Південної Америки. Хоча захід розпочався як невелика південноамериканська ініціатива, у 2021 році цифрова кампанія вже охопила понад 87 мільйонів людей по всьому світу.

Comments are closed.