Продовжено відбір кандидатів до складу Апеляційної антидопінгової комісії

Продовжено відбір кандидатів до складу Апеляційної антидопінгової комісії

Відбір кандидатів до Апеляційної антидопінгової комісії продовжено до 12 жовтня 2023 року. Таке рішення прийняв Номінаційний комітет Національного антидопінгового центру під час свого чергового засідання 28 вересня 2023 року.

Кандидати в члени Апеляційної антидопінгової комісії згідно вимог п.4 Ст.11 Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті», мають бути громадянами України та відповідати таким критеріям:

1) є фахівцем у сфері медицини або спорту, або біології, або хімії, або юриспруденції;

2) бути здатним забезпечувати належне виконання завдань комісії;

3) мати бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, що підтверджується рекомендаційними листами від суб’єктів сфери фізичної культури і спорту, визначених розділом II Закону України “Про фізичну культуру і спорт”.

У випадку зацікавленості просимо до 12 жовтня 2023 р. надсилати на електронну пошту НАДЦ info@nadc.org.ua такі документи для їх подальшого розгляду Номінаційним комітетом:

Заяву про надання згоди прийняти участь у відборі до складу комісії;

Згоду на обробку персональних даних;

– Автобіографію підписану власноручно, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посади (заняття), місця роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– Копії документів про вищу освіту;

– Мотиваційний лист довільної форми щодо включення до складу комісії;

Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються обмеження, встановлені в Законі України «Про антидопінгову діяльність у спорті»;

Заповнена особова картка встановленого зразка.

У темі супровідного листа просимо зазначити: «Відбір до складу ААК»

Comments are closed.