Наглядова рада НАДЦ

Наглядова рада НАДЦ

Наглядова рада Національного антидопінгового центру (далі – Наглядова рада) є дорадчим органом, діє в межах повноважень, визначених Законом України “Про антидопінгову діяльність у спорті” та здійснює нагляд за діяльністю Національного антидопінгового центру (далі – Центр) з метою вдосконалення його діяльності.

У своїй діяльності Наглядова рада керується Конституцією України, Законами України “Про антидопінгову діяльність у спорті”“Про фізичну культуру і спорт”Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті, ратифікованою Законом України від 3 серпня 2006 р. № 68-VАнтидопінговою конвенцією, ратифікованою Законом України від 15 березня 2001 р. № 2295-III та Положенням про Наглядову раду Національного антидопінгового центру, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2022 р. № 1437.

Персональний склад Наглядової ради затверджено Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 червня 2023 р. № 500-р, відповідно до якого до складу Наглядової ради увійшли:

  1. Андрій ЧЕСНОКОВ – голова Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту.
  2. Георгій МАЗУРАШУ – заступник голови Наглядової ради, народний депутат України, делегований комітетом Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання фізичної культури і спорту.
  3. Лариса ЗАСПА – секретар Наглядової ради, за поданням Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України.
  4. Олександр АРТЕМ’ЄВ – член Наглядової ради, делегований Спортивним комітетом України.
  5. Ігор БУРИЙ – член Наглядової ради, делегований Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.
  6. Микола ГРІНЦОВ – член Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання поліцейських послуг.
  7. Ігор КУЗІН – член Наглядової ради, делегований центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я.
  8. Ніна УМАНЕЦЬ – член Наглядової ради, делегована Національним олімпійським комітетом України.
  9. Володимир ЧЕРНИШЕНКО – член Наглядової ради, делегований Національною академією наук України.