Заборонений список

Заборонений список

Офіційний текст Забороненого списку 2022 підготовлений Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) і опублікований на його офіційному сайті 2022 List of Prohibited Substances and Methods (List). Заборонений список є одним із  Міжнародних стандартів ВАДА, де перелічені речовини та методи, заборонені, заборонені до використання в змагальний та позазмагальний період. Речовини та методи класифіковані за категоріями (наприклад стероїди, стимулятори, генний допінг і т.д.).

Крім того, ви можете ознайомитись із основними змінами в Забороненому списку 2022 у порівнянні із Забороненим списком 2021 тут: Резюме основних змін та пояснювальні примітки на 2022 р.

Переклад українською мовою здійснено Національним антидопінговим центром та надається виключно із інформаційною метою Заборонений список 2022 українською мовою.

Ви можете ознайомитись із Забороненим списком 2021 українською мовою за посиланням Заборонений список 2021 або з його оригінальною версією англійською мовою 2021 List of Prohibited Substances and Methods (List).