Заборонений список

Заборонений список

Офіційний текст Забороненого списку 2023 підготовлений Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) і опублікований на його офіційному сайті 2023 List of Prohibited Substances and Methods (List). Заборонений список є одним із  Міжнародних стандартів ВАДА, де перелічені речовини та методи заборонені до використання в змагальний та позазмагальний періоди. Речовини та методи класифіковані за категоріями (наприклад стероїди, стимулятори, генний допінг і т.д.).

Крім того, ви можете ознайомитись із основними змінами в Забороненому списку 2023 у порівнянні із Забороненим списком 2022 тут: Перелік основних змін та роз’яснення до Списку 2023

Переклад українською мовою здійснено Національним антидопінговим центром та надається виключно із інформаційною метою Заборонений список 2023_(укр).

Також пропонуємо ознайомитися з Програма моніторингу на 2023.

Ви можете ознайомитись із Забороненим списком 2022 українською мовою за посиланням Заборонений список 2022(укр) або з його оригінальною версією англійською мовою 2022 List of Prohibited Substances and Methods (List).