Посібник для спортсменів та офіційних осіб для участі в Олімпійських іграх у Токіо 2020 (основна інформація)

Посібник для спортсменів та офіційних осіб для участі в Олімпійських іграх у Токіо 2020 (основна інформація)

До вашої уваги — підготований НАДЦУ переклад основних важливих положень «Посібника для спортсменів та офіційних осіб для участі в Олімпійських іграх у Токіо 2020».

Оргкомітети Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 у тісній співпраці з урядом Японії та іншими зацікавленими організаціями й за участі наукових експертів з усього світу розробили низку посібників, покликаних забезпечити всім учасникам Олімпійських та Паралімпійських ігор та жителям Японії цього літа безпеку та здоров’я. Перші версії посібників були випущені на початку лютого 2021 року і двічі оновлювалися та розширювалися.

Наразі оновлені матеріали визначають обов’язки всіх учасників Ігор та правила, яких слід дотримуватися, починаючи з прибуття до Японії та закінчуючи процедурою від’їзду, містять інформацію про те, як будуть організовані Ігри, і все це має слугувати захищеності та безпеці як власне учасників ігор, так і представників приймаючої країни.

Закликаємо учасників Олімпійських і Паралімпійських ігор ознайомитися з основними важливими нюансами щодо поточних Ігор, викладеними у зручній та доступній формі, на сайті НАДЦУ, і обов’язково ознайомитися з повними версіями на сайті Міжнародного Олімпійського комітету.

Comments are closed.