Подання інформації про місцезнаходження: запитання – відповіді

Подання інформації про місцезнаходження: запитання – відповіді

Чому мені потрібно подавати інформацію про місцезнаходження?

Надаючи інформацію про своє місцезнаходження, Ви захищаєте чистоту спорту від допінгу та право на чесну конкуренцію. Інформація про місцезнаходження, яку Ви надаєте в АДАМС, використовується для забезпечення координації, тому це є найбільш надійним та ефективним способом планування тестувань.

 

Чи повинен я надавати детальну інформацію на кожну годину дня?

Інформація про місцезнаходження, яку Ви надаєте уповноваженим антидопінговим організаціям відображає загальну картину Вашого місцезнаходження на наступні три місяці (квартал). Також потрібно вказувати місце розташування в конкретній годині (60-хвилинний годинний інтервал) щодня. Це не тільки гарантує, що Ви можете бути доступні для тестування, коли це необхідно, але і підтверджуєте достовірність всієї іншої наданої Вами інформації. Враховуючи Вашу загальну діяльність протягом дня для кварталу, а не деталізуючи кожне Ваше місцезнаходження, Ваша антидопінгова організація може якомога ефективніше планувати можливі тести, враховуючи Вашу конфіденційність.

Ви несете відповідальність за те, що вся надана Вами інформація була в будь-який час точною та актуальною, як зазначено в правилах Вашого спорту та в цім роз’ясненні, проте Ви все ще можете бути протестовані в будь-який час і в будь-якому місці.

 

Чому потрібно надавати свою поштову адресу?

Вам необхідно надати поштову адресу, яку може використовувати Ваша антидопінгова організація для цілей офіційної письмової кореспонденції у разі невиконання правил щодо місцезнаходження. Це не обов’язково має бути Ваша домашня адреса. Це повинна бути та адреса, за якою Ви впевнені, що будь-яка кореспонденція, надіслана на цю адресу, буде доставленою не пізніше, ніж через п’ять днів після її відправлення. Тому якщо Ви регулярно подорожуєте, Ви можете вказати адресу когось, наприклад Вашого представника або члена родини, який буде доступний для отримання повідомлення та зможе довести це до Вашого відома. В окремих випадках цю адресу доведеться оновлювати.

 

Чому міні потрібно вказувати де я знаходжусь вночі?

Надаючи повну адресу того, де Ви будете перебувати вночі наприкінці певного дня, Ваша антидопінгова організація буде добре розуміти, де ви будете знаходитись в кінці цього дня та на початку наступного. Надання цієї інформації для кожного дня в кварталі також означає, що Вам не доведеться вказувати місцезнаходження погодинно вдень та вночі.

 

Чому міні потрібно надавати інформацію про мої змагання?

Деталізація Вашого графіку змагань допомагає антидопінговій організації планувати ефективні поза змагальні випробування та дозволяє (наприклад Вашій національній антидопінговій організації та Вашій міжнародній федерації спорту) краще координувати свої програми тестування, зменшуючи непотрібні дублювання при тестуванні.

 

Що таке регулярна діяльність?

Діяльність є «регулярною», якщо вона виконується як частина стандартного графіка чи практики. Наприклад, якщо Ви тренуєтесь кожну п’ятницю з 08:00 до 10:00 в конкретному місці, це кваліфікується як регулярна діяльність і повинна бути вказана за Вашим місцезнаходженням. Проте, якщо день тренувань змінюється від тижня до тижня залежно від погодинної ситуації або з іншої причини, тоді це не потрібно вказувати як «регулярну» діяльність.

Якщо Ви відхиляєтесь від звичайного розкладу одноразово (через погоду, хворобу, тощо), то Вам необхідно оновлювати інформацію про своє місцезнаходження, щоб відобразити це. Однак, якщо Ваш «звичайний» рутинний розклад зміниться, то Вам слід внести зміни щодо Вашого місцезнаходження.

 

Яку інформацію мені потрібно надати?

Будь-ласка, надайте назву та адресу кожного місця, де Ви будете тренуватися, працювати або проводити будь-яку іншу регулярну діяльність протягом кварталу. Якщо у цім кварталі Ви не маєте регулярних заходів, Ви можете це вказати натиснувши на посилання «Немає регулярної діяльності в цім кварталі», після цього натисніть прапорець і вкажіть дійсну причину, чому у Вас немає регулярної діяльності.

 

Чому мені потрібно надавати 60-хвилинний інтервал доступності?

Ваша антидопінгова організація визнає, що це не реально вимагати від Вас інформацію що-до Вашого місцезнаходження 24 години на добу, і при цьому не очікувати змін. Отже, 60-хвилинний годинний інтервал є єдиним часом дня, коли ви повністю відповідальні за Ваше місцезнаходження, і встановлюються суворі наслідки, якщо Ви пропустите тест протягом цього періоду. 60-ти хвилинний годинний інтервал також гарантує, що Вас можна знайти кожний день, в зазначений інтервал, для тестування.

Ви повинні надати для кожного дня кварталу один конкретний 60-хвилинний годинний інтервал між 05:00 і 23:00, де Ви будете доступні для тестування в певному місці. Щоб зменшити можливість отримання випадкового пропущення тесту, рекомендується визначити свій 60-хвилинний годинний інтервал за часом і місцем, що є частиною звичайної діяльності, і є менш імовірним, щоб це змінювалося (наприклад, коли і де Ви прокидаєтеся, відправлення потяга тощо).

Якщо Ваші плани змінюються, і Ви не будете у вказаному місці в той момент, коли Ви вказали, Ви повинні оновити свою інформацію, вказавши нове місцезнаходження, перш ніж почнеться вказаний проміжок часу. Хоч Ви і не зобов’язані вказувати своє місцезнаходження протягом кожної години дня, проте, якщо офіцер допінг контролю не зможе знайти Вас у вказаному Вами 60-хвилинному годинному інтервалі, проти Вас буде розпочато розслідування щодо можливого порушення антидопінгових правил – пропущений тест.

 

Що робити, якщо я ще не впевнений у моїй поточній інформації про місцезнаходження?

Припускається, що на початок кварталу Ви можете не знати, в якому саме місці Ви будете знаходитись кожен день у кварталі. Ви повинні надати якомога точнішу інформацію, яка у Вас є на час заповнення, а потім оновлювати її регулярно, як тільки з’являться докладніші відомості.

Перш ніж надати інформацію про своє місцезнаходження протягом кварталу, уважно обмірковуйте, чи вона є достатньо достовірною і коректною для персоналу антидопінгової організації, для того, щоб знайти Вас для проведення тестування. Ненадання інформації про своє місцезнаходження відповідно до вимог, викладених в цім роз’ясненні, та правилах Вашого спорту може призвести до можливого порушення антидопінгових правил з суттєвими наслідками. Тому гарантуйте, щоб Ви зберігали своє місцезнаходження та розуміли свої права та обов’язки щодо надання цієї інформації.