Підсумки освітньої діяльності за червень

Підсумки освітньої діяльності за червень

Хочемо підбити підсумки освітньої діяльності НАДЦ за червень. Протягом першого літнього місяця проведена робота була спрямована на підготовку наших спортсменів до участі в міжнародних змаганнях. Представники таких видів спорту як хокей на траві, бадмінтон та легка атлетика отримали необхідну та актуальну інформацію щодо боротьби з допінгом в спорті відповідно до особливостей антидопінгових програм конкретної міжнародної федерації.

Для представників федерації каное України було проведено розгорнутий антидопінговий семінар, який мав на меті ознайомити спортсменів та допоміжний персонал з усіма основними напрямками антидопінгової діяльності та закласти міцний фундамент для подальшої співпраці.

Також хотілося б більш детальніше зупинитися на підготовці до світової першості 2022 року наших юних бадмінтоністів. Міжнародна федерація бадмінтону встановила суворі правила для участі в міжнародних змаганнях під своєю егідою і однією з вимог допуску до змагань зробила отримання антидопінгової освіти відповідно до вимог Всесвітнього антидопінгового кодексу та Міжнародного стандарту з освіти. Міжнародна федерація надала чіткі інструкції для національних федерацій та НАДО, а також провела он-лайн зустріч з представниками НФ та НАДО, які відповідають за освітній напрямок. Завдяки такій злагодженій роботі, чітким вимогам та конкретно поставленим  завданням вдалося провести продуктивний семінар. Про це засвідчили результати фінального тестування та високі бали спортсменів, які його проходили. Всі учасники семінару отримали відповідні сертифікати про участь у навчанні, а BWF Integrity отримали детальний звіт за результатами освітнього заходу. Злагоджена робота національної федерації та відділу інформаційної та просвітницької діяльності НАДЦ отримала схвальні відгуки від BWF Integrity, а юні бадмінтоністи будуть гарантовано допущені до участі в чемпіонатах світу.

Починаючи з 2021 року, коди вступили в дію нова редакція Всесвітнього антидопінгового кодексу та Міжнародний стандарт з освіти, антидопінгові освітні заходи стали обов’язковими. Це означає, що антидопінгові організації повинні розробляти та впроваджувати освітні програми, а спортсмени, допоміжний персонал спортсменів та інші задіяні в спорті особи повинні отримувати антидопінгову освіту. Міжнародні федерації стали включати вимоги щодо одержання знань про боротьбу з допінгом в свої правила. Крім того участь в антидопінгових освітніх заходах є обов’язковою умовою участі в міжнародних змаганнях для багатьох видів спорту. Тому радимо представникам національних спортивних федерацій та інших організацій перевірити такі вимоги у вашому виді спорту і заздалегідь подбати про підготовку ваших команд ще і в цьому напрямку.

Підбиваючи підсумки, хотілося б додати, що освітня програма Національного антидопінгового центру розроблена та впроваджується відповідно до вимог Кодексу та Міжнародного стандарту з освіти та здатна забезпечити українську спільноту актуальними знаннями.

Щоб організувати навчання звертайтеся із запитом на адресу nadcosvita@gmail.com

Comments are closed.