Перший практичний воркшоп для майбутніх учасників зимової Олімпіади

Перший практичний воркшоп для майбутніх учасників зимової Олімпіади

16 грудня поточного року відділом освіти НАДЦ за допомогою платформи Zoom був проведений перший практичний воркшоп для майбутніх учасників XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні – представників Федерації фігурного катання на ковзанах України. Захід був здійснений на підтримку основної вимоги Міжнародного стандарту з освіти: спортсмен насамперед має здобути антидопінгову освіту, бути всебічно поінформованим, а вже потім – отримати досвід допінг-контролю. У воркшопі взяли участь спортсмени, представники допоміжного персоналу спортсменів: медичні працівники, тренери, асистенти тощо, та інші члени делегації.

Особливістю проведеної лекції було те, що вона достатньо чітко окреслила коло найважливішої антидопінгової інформації, необхідної кожному учаснику Олімпійських ігор у Пекіні і специфічної саме для цих змагань. Зокрема, учасники розглянули наступні теми:

– антидопінгова програма XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні;

– ключові дати антидопінгових заходів до та під час Ігор;

– детальний огляд основних етапів процесу допінг-контролю;

– процес подання заявок на терапевтичне використання та підтвердження вже наявних дозволів;

– вимоги до інформації про місцезнаходження під час Ігор;

– огляд змін до Забороненого списку 2022;

– політика щодо ін’єкцій на XXIV зимових Олімпійських іграх;

– правила ввезення та зберігання необхідних медичних засобів на Іграх;

– вимоги до ОДК та пунктів допінг-контролю з огляду на протипандемічні заходи;

– джерела додаткової інформації (ADEL, Instagram, Facebook НАДЦ тощо).

На завершення воркшопу слухачі мали можливість поставити уточнюючі запитання та обговорити найбільш актуальні тези. Також було проведене фінальне тестування, що продемонструвало високий рівень засвоєння матеріалу й показало неабияку зацікавленість у здобутті антидопінгових знань. НАДЦ висловлює сподівання на подальшу співпрацю з Федерацією фігурного катання на ковзанах України і бажає успіху учасникам XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні

Comments are closed.