Перелік основних змін у Забороненому списку 2022

Перелік основних змін у Забороненому списку 2022

Пропонуємо до вашої уваги переклад основних змін у Забороненому списку, що набудуть чинності у 2022 році, зроблений Національним антидопінговим центром.  У документі перелічені зміни, що стосуються заборонених речовин і методів, тож він настійно рекомендований до ознайомлення як спортсменам, так і допоміжному персоналу спортсменів, особливо медичним працівникам. Оскільки до 1 січня 2022, коли оновлений Заборонений список вступить у дію, ще є час, знайомство зі змінами дозволить вам більш ретельно планувати медичні процедури, ви будете точно знати, коли вам буде потрібний дозвіл на терапевтичне використання, а отже, зможете мінімізувати ризики щодо порушень антидопінгових правил.

Український переклад переліку основних змін у Забороненому списку 2022 є доступним для завантаження тут.

З оригіналом ви можете ознайомитися за посиланням: https://www.wada-ama.org/sites/default/files/resources/files/2022list_explanatory_note_final_en.pdf

Слідкуйте за нашими публікаціями, невдовзі на сторінках НАДЦ буде доступним для ознайомлення та завантаження український переклад Забороненого списку 2022. Наразі ознайомтеся з оновленим Забороненим списком англійською мовою.

Comments are closed.