Освітній семінар для Федерації греко-римської боротьби України

Освітній семінар для Федерації греко-римської боротьби України

7 квітня поточного року відбувся освітній семінар перед участю у міжнародних змаганнях — Чемпіонаті Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби — для Федерації греко-римської боротьби України.

Семінар проводився Національним антидопінговим центром на платформі Zoom і був присвячений основним моментам антидопінгових правил з урахуванням специфіки міжнародних змагань, що необхідно знати кожному спортсменові.

Лектор НАДЦУ зробив короткий огляд поняття допінгу і розкрив зміст кожного з порушень антидопінгових правил, які й складають визначення «допінг», окреслив і уточнив поняття принципу суворої відповідальності для спортсмена та докладно розповів про Заборонений список 2021 та його особливості та правила користування ним. Також на лекції спортсмени дізналися про небезпеку вживання дієтичних добавок та специфічних харчових засобів, розглянули правила подання запиту на дозвіл для терапевтичного використання, згадали особливості процедури допінг-контролю та інші необхідні нюанси, що стосуються крупних змагань.

І, як і завжди, кінець лекції був присвячений огляду найважливіших програм та платформ ВАДА, які долучають кожного до антидопінгових знань.

Comments are closed.