ОН-ЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВАДА ТА ПОЛАДА

ОН-ЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВАДА ТА ПОЛАДА

В рамках подальшого розвитку антидопінгової програми 16 липня 2020 року була проведена он-лайн конференція з представниками Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) та Польської антидопінгової організації (ПОЛАДА). На зустрічі були присутні директор Національного антидопінгового центру (НАДЦ) Іван Курліщук, співробітники НАДЦ Ярослав Кручек, Ірина Петренко та Олександр Ткачук, представники європейського офісу ВАДА Флоранс Ранжеон та Єва Лукосюте-Станікунієне та директор ПОЛАДА Міхал Ринковські.

Під час конференції відбувся обмін досвідом щодо відновлення програм тестування в умовах карантинних обмежуючих заходів в Європейських країнах. Було обговорено подальші плани щодо імплементації нової версії Всесвітнього антидопінгового кодексу та подальшого тристороннього співробітництва. Зокрема, з огляду на діючі обмеження у період карантину, узгоджено продовження співробітництва на 1 півріччя 2021 року.

Національний антидопінговий центр проінформував колег про стан проходження нового Закону України «Про антидопінгову діяльність в спорті», перспективи розширення штату центру та підвищення рівня оплати праці.

Сторони погодились із необхідністю проведення об’єднаних семінарів для членів дисціплінарної та апеляційної антидопінгових комісій, обміну допінг-офіцерами для сумісного проведення тестувань в Польщі та Україні, а також подальшого сприяння у розвитку напрямку розслідувань.

Comments are closed.