Національний антидопінговий центр України та Польська антидопінгова агенція уклали угоду про співпрацю

Національний антидопінговий центр України та Польська антидопінгова агенція уклали угоду про співпрацю

Національні антидопінгові організації Польщі та України уклали угоду про співробітництво. Основною метою цієї співпраці буде зміцнення взаємних зусиль у боротьбі з допінгом  в спорті та приведення антидопінгової програми НАДЦ у відповідність Всесвітньому антидопінговому кодексу та відповідним Міжнародним стандартам. Всесвітнє антидопінгове агентство, в свою чергу, заохочуватиме та підтримуватиме зусилля сторін, а також буде стежити за прогресом виконання завдань та проектів за умовами договору.

Співробітництво між НАДЦ та ПОЛАДА буде здійснюватися за такими напрямками:

  • консультування щодо розвитку організаційної структури НАДЦ, антидопінгових норм і правил та антидопінгової програми загалом;
  • проведення спільних інформаційних та просвітницьких заходів, тренінгів та консультацій;
  • консультування та обмін досвідом між персоналом з відбору проб щодо організації та здійснення тестування відповідно до Міжнародного стандарту з тестування.

Даний проект розпочнеться в другому кварталі 2022 року і буде тривати три роки до грудня 2024. Основні етапи, завдання співпраці і хід їх виконання будуть прописані в Плані проекту. Основна діяльність за угодою буде складатися із проектних зустрічей і «проміжних» робочих періодів. ПОЛАДА виступатиме в ролі наставника для нашої НАДО, буде моніторити виконання поставлених завдань, допомагатиме виправляти недоліки та засвідчуватиме успіхи.

Обидві сторони угоди сподіваються на плідну і успішну співпрацю, результатом якої стане становлення на території нашої держави міцної, відповідної Всесвітньому антидопінговому кодексу та Міжнародним стандартам національної антидопінгової організації та відповідної антидопінгової програми.

Comments are closed.