Налагодження ефективної антидопінгової діяльності ключовий пріоритет Наглядової ради НАДЦ

Налагодження ефективної антидопінгової діяльності ключовий пріоритет Наглядової ради НАДЦ

11 липня в Києві відбулося засідання Наглядової ради Національного антидопінгового центру.

Членів Наглядової ради та учасників засідання привітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, наголосивши на важливості налагодження та проведення ефективної антидопінгової політики в державі. «У нас нульова толерантність до використання допінгу в спорті», – наголосив Міністр.

Наглядова рада заслухала звіт Сергія Попика, в.о. директора НАДЦ,  про  основні напрями діяльності центру та про практичну  роботу, проведену впродовж першого півріччя 2023 р.

Під час засідання було затверджено персональний склад Номінаційного комітету, створеного з метою призначення членів Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії. До складу Номінаційного комітету ввійшли представники Національного олімпійського комітету України, Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України, Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, Міністерства молоді та спорту України.

Наглядова рада прийняла також рішення оголосити конкурс на посаду директора Національного антидопінгового центру. «Ми зацікавлені в проведенні відкритого і конкурентного змагання за посаду керівника НАДЦ, оскільки організація і проведення антидопінгової діяльності в нашій країні потребують ефективних, компетентних і неупереджених фахівців», – підкреслив Голова Наглядової ради Андрій Чесноков.

Comments are closed.