Нагадування: реєстрація на щорічний симпозіум ВАДА у 2022 році та спеціальну сесію спортсменів Кінцевий термін реєстрації – 27 травня 2022 року

Нагадування: реєстрація на щорічний симпозіум ВАДА у 2022 році та спеціальну сесію спортсменів Кінцевий термін реєстрації – 27 травня 2022 року

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) заохочує зацікавлені сторони зареєструватися для участі в щорічному симпозіумі 2022 року, який відбудеться 11–12 червня у конференц-центрі SwissTech в Лозанні, Швейцарія, у змішаній формі (очно/віртуально). Спеціальна сесія для спортсменів відбудеться 13 червня там же.

Під темою «Raising the Game» щорічний симпозіум знову збере антидопінгових практиків з міжнародних федерацій, національних та регіональних антидопінгових організацій та організаторів великих змагань, спортсменів та представників спортсменів, уряди, акредитованих ВАДА лабораторій та відділів обробки даних паспортів спортсменів, керівних підрозділів, а також інших зацікавлених, наприклад постачальників послуг, дослідників та ЗМІ, – всіх, хто є невід’ємною частиною чистого спорту.

Як зазначено в проекті програми, цьогорічний захід, зокрема, буде присвячено вивченню можливостей спільного розвитку антидопінгу на користь спортсменів у всьому світі. Це включатиме поєднання пленарних і секційних засідань, а також обговорення деяких нововведень у сфері боротьби з допінгом.

Спеціальна сесія для спортсменів 13 червня

Під егідою Комітету спортсменів ВАДА 13 червня відбудеться сесія виключно для спортсменів і представників спортсменів. Просимо антидопінгові організації заохочувати до участі своїх представників спортсменів, при цьому по одному представнику від кожної організації запрошують до участі безкоштовно. Більше інформації про програму буде надано найближчими днями.

Реєстрація на симпозіум і сесію для спортсменів

Ми запрошуємо вас зареєструватися онлайн для участі в симпозіумі та/або сесії спортсменів. Веб-сайт симпозіуму містить всю необхідну інформацію щодо заходу, включно з тим, як зареєструватися та забронювати житло в готелі. Кінцевий термін реєстрації – 27 травня 2022 року.

ВАДА прагне створити безпечні умови для здоров’я своєї спільноти зацікавлених сторін та співробітників Агентства, які особисто візьмуть участь у симпозіумі. Тому ми продовжимо стежити за ситуацією з пандемією та базуватимемо наші протоколи безпеки на вказівках органів охорони здоров’я щодо COVID-19.

Ми з нетерпінням чекаємо вас на симпозіумі після більш ніж трирічної перерви з моменту останнього заходу через пандемію.

Comments are closed.