НАДЦ розпочав підготовку майбутніх офіцерів допінг-контролю

НАДЦ розпочав підготовку майбутніх офіцерів допінг-контролю

27-28 квітня 2023 року Національний антидопінговий центр проводить тренінг з підготовки майбутнього персоналу з відбору проб.

До участі у навчальному заході, організованому в приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України, запрошено осіб, зацікавлених у боротьбі з допінгом, які готові зробити свій особистий внесок у розвиток українського спорту вільного від допінгу.

Навчальна програма тренінгу передбачає детальне ознайомлення учасників з структурою міжнародної та національної антидопінгової систем, змістом антидопінгових правил та основних документів, які визначають порядок і процедури з відбору біологічних проб у спортсменів.

У центрі уваги тренінгу практичні питання, пов’язані з формуванням команди персоналу з тестування, повідомлення спортсмена про необхідність проходження процедури допінг-контролю, авторизації та проведення відбору проб, їх можливих модифікацій.

Учасники навчання отримають також спеціальні знання про існуючий порядок і особливості підготовки звітної інформації за підсумками проведених тестувань.

Навчання майбутнього персоналу з відбору проб проводять фахівці НАДЦ та практикуючі українські допінг-офіцери, які мають необхідний досвід відбору проб на міжнародному та національному рівнях.

НАДЦ зацікавлений у підготовці та збільшенні числа кваліфікованого персоналу з відбору допінг-проб, що є запорукою проведення ефективної національної антидопінгової політики та системної роботи з імплементації погоджених з ВАДА планів тестувань.

Вже ближчим часом заплановано проведення у Львові чергового тренінгу для офіцерів допінг контролю.

Comments are closed.