НАДЦ на Всеукраїнському форумі атлетів: взаємодіємо ефективно – змагаємося чесно!

НАДЦ на Всеукраїнському форумі атлетів: взаємодіємо ефективно – змагаємося чесно!

22 грудня НАДЦ на запрошення Національного олімпійського комітету України та Ради атлетів НОК взяв участь у Всеукраїнському форумі атлетів.

Головна ідея форуму: спортсмени – це не лише про спорт, а й про інші обов’язки у соціально-політичному житті країни. Йшлося про активну роль і позицію атлетів в недопущенні спортсменів з країн-агресорів росії та білорусі на Олімпійські ігри в Парижі 2024 р.

Учасники Форуму зійшлися на думці, що українські спортсмени можуть мати значущий вплив як на соціальний та політичний розвиток країни, так і на імідж Української держави на міжнародній арені.

Директор НАДЦ Сергій Попик у своєму виступі “Національний антидопінговий центр: завдання і місія” представив основні напрямки діяльності антидопінгової організації України, а також поінформував про зміст та особливості антидопінгової програми НАДЦ, розробленої до літніх Олімпійських ігор у Парижі.

Ольга Ющенко, начальниця відділу просвітницько-інформаційної роботи, привернула увагу учасників Форуму до основних елементів антидопінгової освітньої програми та шляхів її реалізації.

У рамках заходу було проведено Антидопінгову вікторину, переможці якої отримали сувеніри та призи від організаторів Форуму.

Дякуємо за можливість обмінятися думками та ідеями, поділитися нашим досвідом та здобутками у боротьбі з допінгом. Наша команда залишається відданою місії забезпечення чесності та справедливості у спорті.

Comments are closed.