Міжнародна антидопінгова спільнота відзначила успішну роботу НАДЦ в умовах російської агресії

Міжнародна антидопінгова спільнота відзначила успішну роботу НАДЦ в умовах російської агресії

9-10 жовтня у Варшаві проходить перший антидопінговий саміт країн Центральної та Східної Європи.
Участь у заході бере Президент ВАДА Вітольд Банька, керівники національних антидопінгових організацій, представники міністерств і відомств, які координують антидопінгову діяльність.
«Ми вдячні ВАДА за ініціативу щодо тестування українських спортсменів за кордоном. Високо цінуємо зусилля 19 національних антидопінгових організацій за відібрані допінг-проби у наших атлетів, що дало можливість забезпечити безперервність української антидопінгової програми в умовах російської агресії», – підкреслив Андрій Чесноков, Заступник міністра молоді та спорту України. Виступаючи перед учасниками заходу, Директор НАДЦ Сергій Попик поінформував про результати роботи центру, а також про зусилля, спрямовані на забезпечення його відповідності Всесвітньому антидопінговому кодексу.
«Запорукою успішної роботи НАДЦ в умовах російської агресії є підтримка українського уряду та Міністерства молоді та спорту України, а також тісна співпраця з ВАДА», – відзначив Сергій Попик.
На полях саміту відбулася також зустріч Андрія Чеснокова та Сергія Попика з Президентом ВАДА Вітольдом Банькою. Домовлено продовжити активну взаємодію між ВАДА та НАДЦ, започаткувати нові проекти, повʼязані з підготовкою персоналу, зокрема українських допінг-офіцерів.

Comments are closed.