Конференція Сторін Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті

Конференція Сторін Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті

З 29 до 31 жовтня 2019 року у штаб-квартирі UNESCO (Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури) в м. Париж, Франція пройшла сьома сесія Конференції Сторін Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті. В сесії прийняв участь співробітник Національного антидопінгового центру.

Перед Конвенцією відбувся Форум, який висвітив основні нагальні проблеми в сферах боротьби із допінгом, а саме питання використання штучного інтелекту в антидопінговій діяльності, проблеми генного допінгу, гендерної рівності та запровадження освітньої програми “Спортивні цінності в кожен клас”.

Протягом сесії Конференції сторін було розглянуто цілий ряд питань, найбільш жваве обговорення викликала розробка нормативної документації щодо моніторингу виконання конвенції та діяльність Антидопінгового фонду. 

Механізм моніторингу конвенції на даний момент відбувається лише заповненням країною-підписантом запитальника ADLogic, без застосування будь-яких санкції до країни, яка не виконує вимог Конвенції. Оскільки учасники Конференції не досягли необхідного консенсусу, було вирішено відправити оперативні керівні принципи моніторингу конвенції на подальшу доробку.

Comments are closed.