КОМАНДА НАДЦ ПОПОВНИТЬСЯ НОВИМИ ОФІЦЕРАМИ ДОПІНГ-КОНТРОЛЮ

КОМАНДА НАДЦ ПОПОВНИТЬСЯ НОВИМИ ОФІЦЕРАМИ ДОПІНГ-КОНТРОЛЮ

НАДЦ завершив навчання офіцерів допінг-контролю, яке 28-30 липня ц.р. було організовано в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча Заспа».

Навчальний тренінг був насиченим та інтенсивним, в повній мірі враховував сучасні вимоги до відбору та роботи допінг-офіцерів.

Окрім теоретичної підготовки,  програма навчання передбачала моделювання практичних заходів і дій, максимально наближених реальних ситуацій, пов’язаних з відбором допінг-проб. Учасники спробували себе в ролі офіцерів допінг-контролю, здійснюючи всю процедуру відбору проби від підготовки пункту до прибуття спортсмена, повідомлення спортсмена на місці тренування, його супроводження до пункту, керівництво безпосередньо процедурою здачі проби, її пакування у контейнери та документальне оформлення. Враховуючи зміст і особливості практичних завдань кожен учасник тренінгу зміг як продемонструвати рівень своєї теоретичної і професійної підготовки, так і перевірити себе на стресостійкість.

За підсумками практичних занять з відбору допінг-проб організатори та тренери допомогли учасниками проаналізувати помилки, вказали на позитивні практичні навики і дії, а також надали ряд рекомендацій на майбутнє. Учасники навчання отримали цінний досвід роботи із справжнім обладнанням з відбору допінг-проб, необхідними офіційними документами, практичними ситуаціями при відборі проб.

Підводячи підсумки тренінгу, керівник НАДЦ Сергій Попик відзначив зацікавленість та  активну участь учасників в проведенні навчальних занять. «Ми намагалися спільно з тренерами розробити цікаву і насичену програму для цього навчального семінару, яка б в повній мірі відповідала вимогам ВАДА до підготовки офіцерів допінг-контролю та враховувала досвід у проведенні тестувань під час авторитетних міжнародних змагань і турнірів, зокрема нещодавно проведених Європейських ігор у Польщі. Ми раді, що нам це вдалося», – наголосив С. Попик.

За підсумками проведених тестувань та з врахуванням отриманих оцінок під час відбору допінг-проб під наглядом чинних офіцерів допінг-контролю, кращі учасники тренінгу будуть акредитовані НАДЦ як офіцери допінг-контролю.

Comments are closed.