Коли неможливе стає можливим!

Коли неможливе стає можливим!

Саме так виразили свої почуття від сьогоднішньої події наші партнери. Адже саме сьогодні, після багатомісячного збору коштів на підтримку Української антидопінгової організації, вдалося доставити до Києва шість електростанцій EcoFlow Delta 2. Кошти донатили приватні особи, організації та антидопінгова спільнота з усього світу.

В.о. директора НАДЦ Сергій Попик висловив всім подяку за особисті зусилля та внесок в організацію цієї важливої для нас технічної допомоги і додав, що така підтримка є дуже цінною, а особливо, в ці важкі часи російської агресії проти нашої країни. Цей чудовий акт підтримки та допомоги вкотре доводить єдність міжнародної антидопінгової спільноти.

Ми приєднуємося до наших надійних партнерів з POLADA і також хочемо подякувати Platforma Wsparcia Cudzoziemców, які зробили все можливе, щоб цей збір коштів почався і успішно завершився. І окреме щире дякую ми кажемо працівникам, які допомогли доставити необхідне обладнання до Києва.

Хочемо нагадати, що цей збір було організовано в розпал минулорічних атак країни-терористки на українську критичну інфраструктуру, коли роботу української НАДО було паралізовано через систематичні відключення електроенергії. Це була спільна ініціатива трьох організацій: Інституту національних антидопінгових організацій (iNADO), Польського антидопінгового агенства (POLADA) та Національного антидопінгового центру.

Comments are closed.