Форма-запит щодо інформації про статус речовини/лікарського засобу

Форма-запит щодо інформації про статус речовини/лікарського засобу

Як відомо, основним принципом, що має регулювати антидопінгову поведінку спортсмена, є принцип суворої відповідальності. Це означає, що спортсмен несе відповідальність за всі речовини, які потрапили до його організму, незважаючи на обставини та шляхи цього.
Але в житті кожної люди рано чи пізно виникає така ситуація, коли необхідним стає використання лікарських засобів. Частина з них є цілком дозволеними і не вимагають дозволу на терапевтичне застосування, використання ж іншої частини може потребувати ДТВ. Саме для того, щоб допомогти кожному спортсменові краще контролювати та розуміти наслідки вживання таких речовин, спеціалісти НАДЦ розробили зручну форму-запит щодо інформації про статус речовини/лікарського засобу. Завдяки цій формі ви зможете поставити запитання фахівцям антидопінгового центру та отримати точну та вичерпну інформацію щодо статусу вживаної речовини.

!Зверніть увагу, що вся інформація, зібрана за допомогою цієї форми, буде використана НАДЦ лише з метою опрацювання вашого запиту, вона є конфіденційною і за жодних обставин не буде розголошена або передана третім сторонам.

Заповнити форму і подати запит можна за посиланням.

Також хочемо нагадати, що самостійно ліки можна перевірити за допомогою сервісу globaldro.com або скориставшись переліком лікарських засобів на сайті НАДЦ.

У будь-якому випадку не забувайте проконсультуватися з лікарем і пам’ятайте про принцип суворої відповідальності!

Comments are closed.