Друге засідання Дисциплінарної антидопінгової комісії

Друге засідання Дисциплінарної антидопінгової комісії

7 жовтня був надзвичайно вдалим днем на фронті боротьби із допінгом. Крім участі в представників НАДЦ в семінарі Ради Європи, було проведено друге засідання Дисциплінарної антидопінгової комісії. Національний антидопінговий центр висловлює глибоку вдячність Голові та членам Дисциплінарної антидопінгової комісії, які погодились із необхідністю максимально пришвидшити процес розгляду справ.
Проаналізувавши тренди, співробітники НАДЦ звернули увагу, що спортсмени можуть виправдовувати потрапляння Заборонених речовин до свого організму шляхом вживання лікарських засобів, призначених особистим лікарем й не проаналізувавши вміст. Крім того, позитивний результат аналізу також може бути обумовлений вживанням лікарських засобів, які містяться в домашній аптечці і вживаються іншими членами родини.
НАДЦ ще раз наголошує, що спортсмен відповідальний за все, що потрапляє у його організм – тому обов’язком спортсмена є абсолютний контроль будь-яких препаратів та вибір компетентного медичного персоналу. Цілком природньо, що недбалість спортсмена не може бути підставою для пом’якшення санкцій.

Comments are closed.