Черговий розширений антидопінговий вебінар

Черговий розширений антидопінговий вебінар

Вчора, 13 листопада, Національний антидопінговий центр, разом з Національним олімпійським комітетом та Міністерством молоді та спорту провів другий вебінар, присвячений основним змінам у Всесвітньому антидопінговому кодексі. І якщо перший подібний семінар, який пройшов 5 листопада, мав собі за мету інформування спортсменів, то вчорашній захід був розрахований на більш фахову аудиторію, а саме на тренерів, лікарів та осіб, відповідальних за антидопінгову боротьбу в федераціях по виду спорту.

Важливо відмітити, що сам вебінар є прямим наслідком виконання Національним антидопінговим центром вимог нового Міжнародного стандарту із освітніх програм ВАДА, який набуде чинності 1 січня 2021 року. Однією із основних вимог цього стандарту є створення мережі лекторів із антидопінгових питань, які в майбутньому будуть проводити аналогічні семінари по всіх федераціях.

Захід відкрили Президент НОКу, Сергій Бубка та директор НАДЦ Іван Курліщук – у вступному слові вони відмітили небезпеку використання допінгу та актуальність інформування про всі аспекти антидопінгової діяльності персонала спортсмена.

Під час лекцій Ярослав Кручек та Олександр Ткачук зупинились на основних змінах у Всесвітній антидопінгової програми та висвітили найважливіші аспекти поняття «Допінг», Забороненого списку 2021, подання інформації в систему ADAMS, небезпеці використання спортивного харчування та отримання дозволу на терапевтичне використання.

Після кожної доповіді лектори дали вичерпні відповіді на запитання аудиторії.

Із записом вебінару ми радимо ознайомитись за посиланням.

 

Comments are closed.