Антидопінговий семінар: Федерація легкої атлетики України, група стрибків

Антидопінговий семінар: Федерація легкої атлетики України, група стрибків

НАДЦУ продовжує тісну і плідну освітню роботу з представниками спортивних федерацій нашої країни. Так, 15 квітня відбувся черговий загальноосвітній антидопінговий семінар. Цього разу його учасниками представники Федерації легкої атлетики, група стрибків, – спортсмени, тренери, лікарі тощо.

Наголосивши на необхідності і надзвичайній важливості освіти для кожного, хто бажає досягти успіху у спорті (або бажає успіху своїм підопічним і вихованцям), спікер НАДЦУ покроково і змістовно ознайомив учасників семінару з важливими поняттями та визначеннями антидопінгового законодавства й зі структурою та особливостями роботи антидопінгових установ, розповів про порушення, їх наслідки,  а також необхідні для кожного спортсмена дії на випадок необхідності подання дозволу на терапевтичне використання, зробив змістовний огляд Забороненого списку 2021.

Варто відзначити, що після семінару учасники активно долучилися до сесії питань та відповідей, зокрема тренер-лікар групи стрибків  штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики Валерій Мельник поставив низку важливих питань щодо використання БАДів у практиці спортивного лікаря, складу та кількості лікарських засобів, які можуть бути наявними в лікаря команди. Цікаве питання щодо можливості використання лікарських рослин поставив один з учасників команди.

Наостанок старший тренер зі стрибків штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики Олексій Сердюченко відзначив, що подібні антидопінгові семінари є вкрай важливими для команди, оскільки незнання навіть елементарних правил може призвести до негарних наслідків, подякував за роботу і висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю.

Comments are closed.